امیر سمیعی 

خواننده 

موزیسین

امير سميعي

 متولد 22 آذر ماه  1362 در اصفهان است . او در خانواده هنرمند به دنیا اومده و برادر بزرگترش (ایرج سمیعی) خوشنویس و خطاط و نوازنده سنتور به صورت حرفه ای فعالیت دارند و از همین جا بود که در سن چهار سالگی کار نواختن سنتور را شروع کرد .وی شاگرد ممتاز هنرستان هنرهاي زيبا در سن 5 سالگي شد و به عنوان بهترین نوازنده در سالهای 1367 و1368 تقدیر شد.و شروع به نواختن سازهای آکاردئون کرد و اساتیدی چون ایرج سمعیی مهران آرمان فر سروش شهریاری مسعود رضابیگی کار را به صورت حرفه ای تر ادامه داد.خوانندگی را از سن 13 سالگی شروع کرد و در سن 28 سالگی اولین ترانه به نام (دوستت دارم )وارد مارکت موسیقی شد.در سن 31 سالگی آلبوم (دیگه بسه )به ثبت رساند که شامل 12 ترک است

جان براون جونیور.

پخش کننده درام

درباره جان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است .
کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد .
با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیوید ونچر

گیتاریست

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

دی جی استرنجر

دی جی فوق العاده ما

چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.